2000.00 RON Orizont Jobs angajeaza Magazioner Vanatori

Data publicării: 22/08/2019
  • Locaţie: Vanatori, Mures, Romania

Cerinţe:
Absolvent studii medii
Experienţă în domeniu
Operare PC, MS Office
Capacitatea de a gestiona depozitul
Atentie la detalii
Flexibilitate, spirit intreprinzator
Permis de conducere cat. B

Responsabilităţi:
Coordonarea si administrarea depozitului piese de schimb situat la sediul firmei

Beneficii:
Salariu fix
Contract de munca pe perioada nedeterminata, full-time
Loc de muncă stabil
Training dupa angajare
Avantajul de a lucra intr-un mediu tanarsi profesionist

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Club Erosworld din Elvetia cauta fete
    Club Erosworld din Elvetia cauta fete
    Alte job-uri - Constanra (Constanta) - 06/07/2020 15000.00 EUR

    Acum este momentul sa faci cei mai multi bani! De peste 60 de ani clubul nostru este printre cele mai bune cluburi de noapte din Elvetia.Daca vrei sa faci parte din echipa noastra de top si sa castigi mii de euro saptamanal, te invitam sa ne ceri mai...

  • Oferta anului 2020
    Oferta anului 2020
    Locuri de muncă - Craiova (Dolj) - 05/07/2020 500.00 EUR

    Oferta anului 2020. Nu trebuie experienta. Asiguram instruire GRATIS la distanta si online. Cerem: cunostinte minime utilizare calculator (word, pdf, email, internet), seriozitate, lucru 2 ore pe zi.Valabil in toata tara. Pentru a aplica la oferta, t...

  • Angajari la domiciliu. Acum
    Angajari la domiciliu. Acum
    Marketing - Toate orasele (Toate judetele ) - 03/07/2020 1.00 RON

    Cautam urgent persoane interesate sa lucreze la domiciliu. Rugam seriozitate maxima! Detalii numai la e-mail mireille81c@yahoo.com.