Gratuit Tipograf POPESTI LEORDENI

Data publicării: 14/01/2022
  • Locaţie: Popesti Leordeni, POPESTI LEORDENI, Ilfov, Romania

Tipografie flexografica cu sediu in Popesti Leordeni, Nr. 161L BIS, Ilfov angajeaza tipograf.

Candidatul ideal:
 Responsabilitate, seriozitate, dorinta si capacitate de munca si invatare
 Abilitate de lucru in echipa, persoana bine organizata, atentie la detalii
 Nivelul de pregatire solicitat sa fie absolvent de liceul cu cunoștințe de bază pentru operare pe calculator.

Descrierea jobului:
 Se ocupă în principal cu tiparirea materiei prime conform specificatiilor din fisa produsului si BT-ului.
 Respectarea planificarii productiei conform normelor de timp
 Completează raportul de producție pentru fiecare lucrare
 Program de lucru de luni până vineri, in ture cu pauza de masa, nu se lucrează sâmbăta sau duminica
 Contract de muncă

Relatii la numerele de telefon: 0214673096/ 0214673097

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Angajam instalator aer conditionat
    Angajam instalator aer conditionat
    Alte job-uri - Bucuresti (Bucuresti) - 12/08/2022 1.00 RON

    Firma Angajam instalator aparate de aer conditionat/ instalatii de climatizare Angajam instalator aparate de aer conditionat/ instalatii de climatizare Cerintele. Cel putin una din urmatoarele conditii: -Frigotehnist -Montator aer conditionat -Instal...

  • Sitter pentru persoane in varsta - Germania
    Sitter pentru persoane in varsta - Germania
    Alte job-uri - Iasi (Iasi) - 11/08/2022 1700.00 EUR

    Sa oferam salariu: aprox. 1.700,- € lunar Te cautam sa lucrezi in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice in Germania - disponibilitatea necesara 24 de ore Cerinte noastre: Cunostinta buna de limba germana . Nu luam comision pentru mediere! Munca e...

  • heRrnjUcPfqOYl
    heRrnjUcPfqOYl
    Alte job-uri - iZFXdWRPm (PuQEfVRwJTvpSd) - 29/07/2022 Gratuit

    morqYgCTMz